Attibassi Espresso Italiano – legendarna kawa o wyjątkowym smaku pochodzi z okolic Bolonii – Castel Maggiore. Podstawowa mieszanka tej kawy Miscela 1918 nawiązuje do daty powstania marki Attibassi. Nasi klienci często mówią: „To kawa do której wracają klienci - najlepsza kawa jaką piliśmy".

Carracci – to kawa o tradycyjnym włoskim smaku, każda z mieszanek ma inny charakter i budzi odmienne wspomnienia z wycieczek po słonecznym półwyspie. Mieszanki kaw są typowe dla sposobu wydobywania aromatów kawy przez producentów włoskich.

Camardo – kawa z południowych Włoch, powstała w latach wspaniałej Dolce Vita! Poza typowymi dla kaw włoskich mieszankami, Camardo oferuje serie arabik w małych 250 gramowych opakowaniach z różnych regionów, specjalnie dla koneserów naturalnych smaków. Dla szczególnie wymagających klientów Camardo prowadzi linię Hig-tech – kawę pakowaną w nowoczesne aluminiowe puszki. Kawy charakteryzują się wyjątkowo delikatnymi aromatami.

Czekolady Bicom – specjalnie dla naszych klientów sprowadzamy gęste czekolady do picia o szerokiej gamie smaków i naturalnych aromatach, które pozostawiają niezapomniane wspomnienia z odwiedzin w kawiarni. Wiele smaków jest charakterystycznych tylko dla włoskich deserów.

Herbaty Vintage – nasze herbaty to typowe smaki Cejlonu, o delikatnych aromatach. Od herbat czarnych, poprzez zielone i białe, po wyjątkowe mieszanki owocowe, jak na przykład jesienna herbata z jabłkiem i cynamonem.

BILT – filtry do wody są kolejną marką, której jesteśmy wyłącznym przedstawicielem w Polsce. Filtry są niezbędne dla uzyskania napojów o doskonałym smaku, a jednocześnie pozwalają na długotrwałe użytkowanie nierzadko drogich i wymagających stałego serwisu urządzeń.

Akcesoria baristy – w ofercie sprzęt niezbędny dla każdego barmana dla przygotowania napojów o wyjątkowym smaku.

Chemia dla baristy – zestaw najważniejszych produktów chemicznych koniecznych zarówno dla długotrwałego funkcjonowania urządzeń do parzenia kawy, jak również dla uzyskania najlepszego możliwego aromatu kawy.

Ekspresy ciśnieniowe profesjonalne – to przede wszystkim włoskie marki La Spaziale i La Nuova Era (wyłączny przedstawiciel na Polskę) – ekspresy o niskiej awaryjności i doskonałych parametrach dla przygotowania najlepszej kawy. Prócz tego posiadamy w ofercie profesjonalne ekspresy automatyczne Saecco.

Ekspresy domowe – staraliśmy się wybrać najlepsze rozwiązania dla ludzi ceniących sobie smak kawy i jednocześnie stały do niej dostęp - posiadamy ekspresy na kapsułki (Capitani) i na saszetki kawowe (RDL).

Młynki do kawy – główny produkt to popularne młynki MACAP – młynek to jeden z podstawowych elementów uzyskania idealnego espresso.